TASARIMCI ARANIYOR

Kanada Toronto merkezli web tasarım ve stratejik danışmanlık şirketi Worldsites iş ortakları arıyor. Türkiye´de 2000 yılından bu yana bir temsilcilikle hizmet veren şirket, franchising sistemi ile bu sayıyı artırmayı hedefliyor.

Türkiye´de 2000 yılından bu yana şirketlere web tasarımı ve stratejik danışmanlık alanında hizmet veren Worldsites iş ortakları arıyor.
Dünya genelinde 1995´den bu yana 80 ülkede hizmet veren şirket franchising sistemiyle büyüyor. Worldsites´ın Türkiye´de bir şubesi bulunuyor. Şirketin dünya genelinde 700 temsilciliği var.
Worldsites, temsilcilik hakkı satın almak isteyen kişileri öncelikle değerlendirme sürecine alıyor. Bu kişiler önce kendi ülkelerinde bulunan Worldsites ofisi, daha sonra da şirketin merkezi olan Kanada ofisi tarafından değerlendiriliyorlar. Seçilen kişiler ülkelerine döndükten sonra yoğun bir eğitim sürecine giriyorlar. Şirket yetkilileri tarafından 1 ay boyunca stratejik web tasarımı ve pazarlama alanında eğitim alıyorlar. Eğitim sürecinin sonunda temsilcilik hakkı alan kişi istediği bölgede şirketini kurabiliyor. Worldsites´dan temsilclik hakkı alabilmek için şirkete 37 bin dolar ödemek gerekiyor.
Worldsites´ın ana hizmeti şirketlere web sayfası tasarımı yapmak. Ancak şirketin bu hizmeti yalnızca tasarım aşamasıyla sınırlı kalmıyor. Worldsites öncelikle web sitesini tasarlayacağı şirketi yakın plana alıyor. Hazırlanan site şirketin hedef kitlesi, ürünleri pazarlama stratejileri göz önünde bulundurularak hazırlanıyor.
Worldsites´ın Türkiye ekibi web tasarımının stratejik bölümünü üstleniyor. Worldsites Türkiye yetkilileri tarafından son şeklini alan bir web sitesinin teknik alt yapısı ve tasarımı şirketin Kanada ve Hindistan´daki merkezlerinde bulunan uzmanlar tarafından yapılıyor.
Worldsites, sitenin tasarım aşamasının ardından yapılan güncellemeleri ücretsiz olarak yapıyor. İlgilenenler için tel: 0212 291 03 71.

WhatsApp Destek